× بستن تبلیغات

بلیط هواپیما اصفهان مشهد
سرمایه گذاری با سود بالا و شراکت با سوددهی بالا

سرمایه گذاری با سود بالا و شراکت با سوددهی بالا
سرمایه گذاری با درآمد بالا و شراکت در کسب و کار و تجارت

سرمایه پذیری و مشارکت مالی و سرمایه گذاری در فروشگاه پوشاک و پخش لباس پررونق.

با بازدهی و سوددهی خالص و کاملاً صافی 2 برابری و یا حتی دو و نیم برابری نقدی برای هر شریک مالی با هر میزان سرمایه گذاری و مشارکت مالی. با امکان برداشت نقدی ماهیانه بخشی از سود و درآمد بصورت علی الحساب و معادل 5% از کل مبلغ اولیه، در هر ماه بصورت پیشفرض و موقت، پرداخت و مابغی درآمد خالص و سود حاصله(حدود40% باقیمانده) در پایان یکسال همکاری، بطور دقیق، محاسبه و تقدیم میشود.

مرکز پخش پوشاک پررونق، صرفاً با هدف گسترش کسب و کار و افزایش محصولات و خدمات و تنوع بخشی به اجناس و.... در کنار سرمایه های خود، از دیگر سپرده گذاران نیز جهت سرمایه گذاری با درآمد میلیونی، دعوت بعمل میآورد.

اگر تمایل به سرمایه گذاری بلند مدت دارید، سرمایه شما طی یکسال، حدود سه برابر نیز خواهد شد زیرا بعلت کیفیت عالی و ارزان بودن کلیه محصولات پررونق، سرعت فروش محصولاتمان، بالا بوده و گردش مالی سریعی داریم.

شراکت و سرمایه پذیری از 1 میلیون تومان تا 50 میلیون تومان برای هر نفر از سراسر ایران.

حاصل سالها سابقه و تجربیات ما در کار پوشاک و سرمایه گذاریهای خودمان و... این بوده که هر میزان سرمایه گذاری در شغل پرسود لباس و پوشاک و کیف، سالانه سوددهی چند برابری دارد که با وجود اینکه بخشی از آن، بعنوان مالیات و هزینه های فروشگاه و جانبی و مخارج و... صرف میشود، اما همچنان سود صافی و خالص 2 برابری برای هر میزان سرمایه را دارد

از کلیه عزیزانی که تمایل به شراکت مالی در گسترش کسب و کار و محصولات و خدمات فروشگاه لباس پررونق دارند با هر میزان مبلغی، جهت شراکت در فروشگاه لباس و پخش پوشاک، و دریافت سهم سود و سهامداری دعوت بعمل میآید.

نحوه مشارکت و شروع شراکت و سپرده پذیری؟

جهت حُسن انجام کار، قرارداد شراکت و سرمایه گذاری و سپرده پذیری بین پررونق و شما منعقد می گردد. برای عزیزان خارج از شهر تهران، هم امکان قرارداد حضوری در شهر و محل مورد نظر آنها و هم بصورت آنلاین مقدور است.

اعتبار این طرح شراکت و سرمایه گذاری و دعوت به همکاری تا چه زمانی است؟

فعلاً بمدت محدود پذیره نویسی و سرمایه پذیری انجام میشود و پس از آن، بدلیل پیشگیری از بوجودآمدن تداخلات مالی و عدم توان محاسبه دقیق سوددهی و بازدهی، متأسفانه امکان شراکت و سرمایه پذیری با مبلغ کم میسر نمیباشد.

برای شراکت، و یا تهیه و پخش و فروش و... نیز تمامی امور از صفر تا صد برعهده گروه پررونق است و کلیه محاسبات مالی، بصورت شفاف و برپایه مستندات و طبق قرارداد میباشد.

چرا هر فرد تا 50 میلیون تومان میتواند سپرده گذاری کند؟

هدف ما حمایت از سرمایه های خرد و کوچک و سپرده گذاری با مبلغ کم و سود بالا میباشد که سرمایه هایشان محفوظ مانده و بتدریج توسط خودشان خرج نشود. زیرا امکان سرمایه گذاری در بسیاری از موارد دیگر را ندارند اما برای ما مانعی ندارد. و هر میزان مبلغی، ارزشمند و قابل استفاده است.

آدرس فروشگاه و انبار و رزومه و سایر اطلاعات و مشاهده ویدئوی کامل این طرح و پاسخ به تمامی سؤالات متداول و طرح توجیهی سرمایه گذاری و... در سایت فروشگاه لباس پررونق.

این فروشگاه پوشاک، بصورت حراجی و با کمترین قیمت یعنی به قیمت عمده و قیمت 30 الی 50درصد کمتر از سایر فروشگاههای پوشاک فعالیت دارد و به همین سبب یعنی ارزانی بیش از حد و کیفیت مطلوب و بالا و مد روز و... بسیار پرفروش و پرمخاطب میباشد و سوددهی کاملاً خالص با امکان برداشت نقدی ماهیانه را برای هر سهامدار دارد

فعالیت فروشگاه در زمینه فروش انواع مانتو، لباس زیرزنانه و مردانه، شلوار و پیراهن، سارافون، شال و روسری، لباس مجلسی زنانه و مردانه، کت و شلوار، کیف زنانه و کیف مدرسه، لباس بچه گانه و نوزادی، لباس ورزشی و... دیگر لباسها و همه نوع پوشاک میباشد

تماس مستقیم و شبانه روزی با مدیریت، حتی تعطیلات

مهندس سید محمد حسینی 09367547854

و 09329227709

تماس: بازار بزرگ تهران 02155818943

honargara@gmail.com

اطلاعات کاملتر و نمونه قرارداد سرمایه گذاری و شراکت و... در:

www.porronagh.ir/sherakatتعداد بازدید : 233
برچسب ها : سرمایه گذاری در ارز دیجیتال , سرمایه گذاری در بیت کوین , سرمایه گذاری در ایران , سرمایه گذاری در کسب و کار , سرمایه گذاری اینترنتی , سرمایه گذاری در پوشاک , سرمایه گذاری در ملک , سرمایه گذاری در مغازه , سرمایه گذاری در طلا , بهترین سرمایه گذاری 1400 , فرصتهای سرمایه گذاری , فراخوان سرمایه گذاری , آگهی سرمایه گذاری , آگهی شراکت , بازار سرمایه گذاری , بهترین سرمایه گذاری در 1400 , صندوق سرمایه گذاری با درآمد ثابت , راههای سرمایه گذاری با پول کم ,
نوشته شده در تاريخ جمعه 15 مرداد 1400 توسط گروه سرمایه پذیری پررونق

سپرده گذاری و مشارکت در تجارت سایت و تجارت دامینهای رند و ناب و خرید و فروش سایت آماده با درآمد بالا و سوددهی خالص 2 برابری سالانه برای سرمایه گذار و درآمد از شروع شراکت و سرمایه گذاری و امکان دریافت علی الحساب ماهیانه 5% از کل سرمایه اولیه بعنوان سود ناخالص پیشفرض که مابقی درآمد خالص حاصله(حدود40% باقیمانده) در پایان یکسال همکاری و مشارکت، محاسبه دقیق شده و تقدیم می گردد.

سرمایه از شما، کار و فعالیت برروی وبسایت فعال و پردرآمد طلاگستر از ما. بدون نیاز به حضور و یا فعالیت شما. سرمایه پذیری با هر مبلغی از 1 میلیون الی 50 میلیون تومان هر نفر.

در حال حاضر، پردرآمدترین راه درآمد میلیونی از اینترنت، فروش سایتهای آماده و سایت طراحی شده و یا خرید و فروش دامنه و تجارت دامین یا همان نام رند برای سایت میباشد.

بویژه در ایام کرونایی و پساکرونایی که اکثر مشاغل و مردم به این نتیجه و باور رسیدند که داشتن کانال تلگرام و پیج اینستاگرام، مشتری چندانی نمی آورد و دارابودن یک وبسایت خوب، بهتر از صدها پیج و کانال است و با قانون جدید محدودکردن پیام رسانها و شبکه های اجتماعی، تمایل به ایجاد سایت، افزایش میابد.

هر 1 میلیون تومان سپرده گذاری در خرید و فروش سایت و دامین= پس از کسر مالیات و مخارج و... همچنان سالانه سوددهی خالص بالا را برای مشارکت کننده مالی دارد. با عقد قرارداد رسمی محضری.

مابقی درآمد خالص حاصله، در پایان یکسال همکاری، محاسبه و همراه با اصل مبلغ اولیه، تقدیم می گردد. یعنی اصل سرمایه طی یکسال، تقریباً تا دو برابر میشود.

اگر تمایل به سپرده گذاری بلند مدت داشته و قصد دریافت ماهیانه بخشی از درآمد را ندارید، سپرده شما طی یکسال، حدود دو و نیم برابر نیز خواهد شد زیرا با درآمد ماهیانه آن نیز، خرید و فروش دامینهای بیشتری می کنیم

برای مثال: سرمایه گذاری با 5 میلیون تومان= 7 و نیم میلیون تومان، میانگین سوددهی خالص سالیانه (با حفظ سپرده اولیه. یعنی 5+7.5= 12 و نیم میلیون تومان)

سرمایه از شما، کار و تجارت سایت و دامین از ما. بدون نیاز حضوری شما.

سایت طلا گستر یک سایت رسمی و ثبت شده و مورد تأیید وزارت ارشاد میباشد که در زمینه خرید و فروش سایت یا نام رند سایت که اصطلاحاً دامنه یا دامین گفته میشود فعالیت رسمی و قانونی دارد

هزینه کل خرید هر نام رند برای سایت بهمراه تبلیغات و بازاریابی و جذب مشتری و انتقال مالکیت و.. هر چقدر که باشد، همچنان سوددهی 2 برابری خالص، صرفاً برای سپرده گذار و نیز سود خالص 2 برابری برای تیم طلاگستر را دارد.

برای مثال سپرده گذاری که 1میلیون تومان در این زمینه مشارکت می نماید تعدادی دامنه با آن خریداری می نماییم و هریک به قیمت مناسب و عرف، توسط طلاگستر فروخته میشود که سهم سپرده گذار محترم از سود خالص هریک 50 درصد میباشد که همان سپرده گذاری بلند مدت با درآمد 2 برابری میباشد

شایان ذکرست که در حال حاضر در سایت طلاگستر تعداد بسیار بالایی دامنه رند در حال فروش میباشد که این گروه با هدف گسترش کسب و کار، تا اطلاع ثانوی، سپرده گذار با حداقل 1 میلیون تومان و حداکثر 50 میلیون تومان می پذیرد.

نحوه عقد قرارداد مشارکت و سپرده گذاری با سوددهی بالا: ارسال قرارداد از طریق ایمیل یا تلگرام یا فکس، یا حضوری در محل سپرده گذار و یا محضری و سایر روشهای دلخواه سرمایه گذار محترم که خب ایمیلها بدلیل ماندگاری دائمی و اعتبار قانونی بیشتر، مناسبتر میباشند. همچنین در صورت قطعی بودن، امکان عقد قرارداد رسمی در محل کار یا حتی شهر مورد نظر سپرده گذار محترم میسر میباشد که جهت هماهنگی یا اطلاع از شرایط آن، تماس حاصل فرمایید.

یکی از مزایای سایت طلاگستر، رتبه عالی و رنک و آتوریتی آن میباشد که سبب گردیده تا هریک از دامنه هایی که به آن متصل هستند نیز دارای رنک و رتبه و آتوریتی بسیار خوبی گردند و بدین سبب، هرروز بیش از پیش، دارای محبوبیت و تقاضا از سوی مشتریان، بویژه طراحان سایتها شده و دارای مشتریان ثابت نیز میباشد

فلذا در صورت ثبت دامنه های جدید و اتصال آنها به سایت طلاگستر، دامنه ها بسیار سریع دارای رتبه و رنک میگردند و بسیار سریعتر به فروش میرسند

بعلت سابقه طولانی و داشتن درگاه پرداخت آنلاین و.. زمان بازدهی و سوددهی نیز بسیار سریع میباشد و در صورت تمایل به تبدیل به سایت و فروش با قیمت بالاتر، اجرای پروژه های طراحی سایت و فروش آنها تا دوسال نیز می انجامد که سود 4 برابری را در پی دارد.

مشاوره رایگان. تماس و پاسخگویی: شبانه روزی حتی تعطیلات.

تلفن بازار بزرگ تهران: 02155818943

مدیریت: مهندس سید محمد حسینی 09367547854

مرکز دامنه طلاگستر 09329227709

honargara@gmail.com

اطلاعات کاملتر و مشاهده نمونه قرارداد شراکت و... در:

www.talagostar.com/sherakatتعداد بازدید : 238
برچسب ها : سرمایه گذاری با مبلغ 50 میلیون تومان , سرمایه گذاری با سود , سرمایه گذاری با مبلغ پنجاه میلیون تومان , بهترین سرمایه گذاری با مبلغ کم , سرمایه گذاری با مبلغ ده میلیون تومان , سرمایه گذاری با 50 میلیون تومان , سرمایه گذاری با 10 میلیون تومان , سرمایه گذاری با 20 میلیون تومان , سرمایه گذاری با 30 میلیون تومان , سرمایه گذاری با 25 میلیون تومان , سرمایه گذاری با 40 میلیون تومان , سرمایه گذاری با 100 میلیون تومان , سرمایه گذاری با 80 میلیون تومان , سرمایه گذاری و شراکت , سرمایه گذاری در استارت آپ , سرمایه گذاری تضمینی , شرکتهای سرمایه پذیر , سرمایه گذاری در بورس ,
نوشته شده در تاريخ جمعه 15 مرداد 1400 توسط گروه سرمایه پذیری پررونق

مشارکت و سرمایه گذاری با هر مبلغی از 1 میلیون تومان به بالا در تولید و فروش مجموعه فیلمهای آموزشی طراحی وبسایت با سوددهی دو برابری سالانه و برداشت سود فروش بصورت هفتگی یا ماهیانه.

مجموعه فیلمهای آموزش طراحی وبسایت توسط تیم باسابقه و حرفه ای طلاگستر به همت تیزرسازان هنرگرا در حال تولید و ایجاد میباشد که هزینه ساخت و تولید و نشر این مجموعه حدود 35 میلیون تومان میباشد.

تمامی امور از صفر تا صد یعنی تولید و توزیع و فروش و.. برعهده گروه طلاگستر میباشد.

مجموعاً حدود 70 ویدئوی آموزشی حرفه ای که هزینه تولید هرقسمت 500000 تومان و جمعاً 35 میلیون تومان میباشد که بعلت کثرت تقاضا و فروش و.. طبق تجریبات قبلی طراحان وبسایت طلاگستر در ساخت دیگر مجموعه های آموزشی، این مورد نیز سوددهی چندبرابری را دارد.

چنانچه سرمایه از 1 میلیون تومان تا 35000000 تومان دارید و یا حتی کمتر از آن، سرمایه پذیری از سوی تیزرسازان هنرگرا پذیرفته میشود. ساخت این فیلمهای آموزشی، بتدریج و حدود 2 ماه بطول می انجامد که از همان ابتدا بصورت قسمت به قسمت قابل عرضه میباشد و مشتریان و مخاطبان فراوان خود را دارد. فلذا بازگشت سرمایه و سود، بسیار سریع و از همان شروع سرمایه گذاری و شراکت میباشد.

یعنی سرمایه گذاری با 35 میلیون تومان، برای شما ماهیانه میانگین 2 و نیم میلیون تومان و سالانه حدود 35-36 میلیون تومان و چه بسا 40 میلیون تومان نیز بازدهی و سوددهی دارد که اگر سرمایه کامل آنرا ندارید، به هر میزان که مایلید مشارکت فرمایید. که نهایتاً مجموع سرمایه های افراد دارای سرمایه کم که تمایل به سرمایه گذاری با مبلغ کم و سرمایه گذاری پرسود دارند نیز میتواند مجموع هزینه های تولید این مجموعه را تأمین کند.

محاسبه درآمد خالص حاصله و پرداخت سود فروش، بصورت هفتگی.

همچنین چنانچه پس از یکسال، تمایل به ادامه همکاری و سرمایه گذاری در دیگر مجموعه های فیلمهای آموزشی را داشته باشید، قرارداد مشارکت قابل تمدید میباشد. در غیر اینصورت، مبلغ سرمایه اولیه 35 میلیون تومان و یا هر مبلغی که در ابتدا سرمایه گذاری و شراکت نموده اید بطور کامل پرداخت و تقدیم میگردد

سایت طراحان وب طلاگستر و هنرگرا در پایگاه ساماندهی وزارت ارشاد، ثبت رسمی شده اند و دارای درگاه پرداخت اینترنتی نیز میباشند و قابل استعلام آسان و سریع هستند.

فعالیت این مجموعه همواره بصورت آنلاین و فروش اینترنتی بوده و خوشبختانه نیاز به دفتر خاصی ندارد که همین امر سبب کاهش هزینه های تولید فیملهای آموزشی گردیده و فروش اینترنتی فیلمها تأثیر بیشتری نسبت به فروش عادی دارد

سرمایه پذیری از سراسر ایران بدون محدودیت مکانی و مبلغ و...

برای مثال شراکت و سرمایه گذاری با 10 میلیون تومان و سرمایه گذاری با 20 میلیون تومان نیز پذیرفته میشود

تماس مستقیم و شبانه روزی با مدیریت، حتی تعطیلات

مهندس سید محمد حسینی 09367547854

و 09329227709

تماس: بازار بزرگ تهران 02155818943

honargara@gmail.com

سایت تیزرسازان هنرگرا:

www.honargara.com

سایت طراحان وب طلاگستر:

www.talagostar.comتعداد بازدید : 190
نوشته شده در تاريخ جمعه 15 مرداد 1400 توسط گروه سرمایه پذیری پررونق

همکاری در فروش لباس و پوشاک و محصولات تولیدی شما و همکاری در فروش کیف و کمربند.

در راستای حمایت از تولیدیهای پوشاک ایرانی، فروشگاه و پخش پوشاک و کیف و کمربند واقع در بازار بزرگ تهران، آماده پذیرش کلیه اجناس شما و خریدار همه نوع پوشاک، جهت پخش عمده و یا تکفروشی میباشد.

چنانچه از میزان وضعیت فروش محصولات خود ناراضی هستید و یا وقت و یا فرصت فروش محصولات خود را ندارید و یا قصد گسترش فروش محصولات خود را دارید، این امر را به پخش پوشاک پررونق بسپارید.

تیم پررونق با دارابودن مشتریان ثابت و پایدار و توان تبلیغاتی عالی و جذب مشتریان بالا، در کمتر از چندروز، کلیه محصولات شما را به فروش میرساند

تمامی محصولات، بصورت امانت پذیرفته میشود و از خرید نقدی فوری، معذوریم.

تصفیه حساب هفتگی و یا بلافاصله پس از فروش هر محصولی که به فروش می رسد.

خریدار لباس عمده و خریدار لباس تک سایز و خریدار لباس تولیدی ها و خریدار عمده پوشاک و کیف

همکاری در فروش پوشاک جهت پخش و فروش انواع مانتو، لباس زیرزنانه و مردانه، شلوار و پیراهن، سارافون، شال و روسری، لباس مجلسی زنانه و مردانه، کت و شلوار، کیف زنانه و کیف مدرسه، لباس بچه گانه و نوزادی، لباس ورزشی، دامن، کوله پشتی، کمربند و... دیگر لباسها و همه نوع پوشاک میباشد

اگر فضا جهت نگهداری پوشاک و محصولات خود را ندارید و یا قصد گسترش تولید و فروش محصولات خود را دارید، پخش پوشاک پررونق، در کنار شماست.

با توجه به امانتی بودن کالاها، کیفیت خوب، قیمت مناسب و ارزان و قابل فروش بودن نیز در انتخاب کالا و تسریع در فروش لباس و پوشاک و کمربند، مؤثر است و چنانچه تا یکماه، محصولاتتان به فروش نرفت، در صورت تمایل، میتوانید نسبت به عودت آن اقدام فرمایید.

اولویت همکاری با تولیدیهای لباس و کیف و کمربند سراسر کشور میباشد.

پخش پوشاک پررونق، دارای یک فروشگاه اینترنتی نیز میباشد که کلیه محصولات، بلافاصله در آن قرار گرفته و بازدید و فروش بسیار بالایی دارد.

خوشبختانه، بعلت سالها سابقه حضور در بازار بزرگ تهران، ما بخش بسزایی از بازار مشتریان پوشاک را در اختیار داریم. تأمین کننده پوشاک و لباس و کمربند و کیف اکثر عمده فروشان بازار و نیز فروشگاههای لباس تهران و شهرستانها بصورت فروش نقدی هستیم.

برخی محصولات نیز توسط دستفروشان سطح شهر، همواره در حال فروش میباشند

راز موفقیت ما و اعتبار روزافزون و فروش سریع و بسیار بالای محصولاتمان: کیفیت خوب، قیمت پایین و فروش نقدی و با سود خیلی کم به مشتریانمان و تصفیه فوری نقدی با صاحبان کالا بلافاصله پس از فروش هر محصول ایرانی یا خارجی، دارابودن مشتریان ثابت و قدیمی از تهران و سایر شهرها، توان تبلیغاتی بسیار بالا، سابقه طولانی و... میباشد.

چرا پررونق، خرید لباس نقدی فوری ندارد و فقط امانی، اجناس را تحویل می گیرد؟

بعلت تشویق به ارائه قیمتهای کمتر و کیفیت بالاتر از سوی صاحبان کالا و نیز پیشگیری از پیشنهادهای کاذب و غیرواقعی و قیمتهای بالا و نامتعارف و اجناس غیرقابل فروش و فرصت جهت بررسی سالم بودن اجناس و....

کارگاه و انبار پخش: تهران- بازار بزرگ- بعد از مترو محمدیه- ایستگاه سعادت- ک ناصرصرافها

فروشگاه: تهران- بازار بزرگ- ک ارامنه(موسوی)- بین کلیسای طاطاووس و بازار حضرتی.

تشریف فرمایی با هماهنگی قبلی: همه روزه 8 صبح الی 8 شب

لطفاً جهت ارتباط ایمیلی، بهیچوجه از روی فرم تماس این فراخوان خرید لباس عمده، پیام نداده

honargara@yahoo.com و honargara@gmail.com

و مستقیماً به ایمیلهای فوق، پیام ارسال فرمایید

تماس: بازار بزرگ تهران 02155818943

09329227709

تماس مستقیم و شبانه روزی حتی تعطیلات با مدیریت، مهندس حسینی

پخش پوشاک پررونق 09367547854تعداد بازدید : 319
برچسب ها : خریدار لباس عمده , خریدار عمده کمربند , خریدار عمده کیف , خریدار عمده مانتو , خریدار عمده شومیز , خریدار عمده کت , بازاریاب تولیدی لباس , خریدار عمده شلوار , خریدار عمده لباس , پخش عمده لباس , همکاری در فروش لباس , پخش عمده پوشاک , بازاریاب فروش لباس , فروش لباس امانی , فروشگاههای لباس تهران , تبلیغات برای لباس , تبلیغ برای پوشاک , بازاریاب برای تولیدی , خریدار کیف زنانه , بازاریابی برای لباس , خریدار لباس نوزادی عمده , خریدار امانی لباس , خریدار امانی پوشاک , خریدار نقدی پوشاک , سایتهای همکاری در فروش , خریدار عمده پیراهن , خریدار شومیز عمده , فروشگاه آنلاین لباس , فروشگاه آنلاین پوشاک , فروشگاه لباس بازار تهران , خریدار لباس زنانه عمده , بازاریابی پوشاک مردانه , خریدار تیشرت عمده , بازاریابی پوشاک زنانه , بازاریابی لباس زنانه , همکاری در فروش پوشاک ,
نوشته شده در تاريخ جمعه 18 بهمن 1398 توسط گروه سرمایه پذیری پررونق

تبلیغ شما در فیلمهای آموزشی طراحی وبسایت با وردپرس و مجموعه فیلمهای کار با اینترنت و فیلمهای رفع مشکلات کاربران در برخی زمینه های گوناگون اینترنت و وبسایتها. یکبار تبلیغ کنید، یک عمر دیده شوید.

این مجموعه فیلمها که حداقل 30 الی 50 فیلم و ویدئوی آموزش طراحی سایت و هریک 3 الی 10 دقیقه و بعضاً بیشتر هستند، بصورت کاملاً رایگان توسط گروه فرهنگی هنری هنرگرا و طلاگستر در اینترنت و شبکه های اجتماعی و... قرار داده میشوند و صدها هزار بار دانلود شده و توسط میلیونها نفر دیده می شوید

http://honargara.com/webfilm

چه فضاهای تبلیغاتی در این فیلمها وجود دارد؟

از آغار تا پایان هر ویدئوی آموزشی، فضاهای گوناگون و بسیاری برای نمایش تبلیغ شما وجود دارد. مانند نمایش نام سایت شما، معرفی شرکت و محصولات شما بصورت متن و تصویر وگویش، زیرنویس و...

چه نوع محصولات یا خدماتی، بیشتر مناسب تبلیغ در این فیلمهای آموزشی هستند؟

-طراحان وبسایت و سئوکاران و برنامه نویسان

-فروشنگان تجهیزات شبکه و شرکتهای خدمات شبکه

-شرکتها و سایتهای فروش هاست و دامین و فروش دامنه

-تمامی شرکتها، برندها، کارخانجات و مشاغل کوچک و بزرگ

-سایتهای تخفیف گروهی و خرید آنلاین و فروشگاههای آنلاین

-وکلا و پزشکان و مراکز درمانی و خدماتی و مدرسین و آموزشگاهها

-سایتهای فروش قالب سایت و اسکریپت و دانلود افزونه و سایتهای وردپرسی

-کلیه خدمات دهندگان آنلاین در زمینه های متفاوت و استارت آپ ها و کسب و کارها

-شرکتهای فروش ای دی اس ال و اشتراک اینترنت همراه و ثابت و شارژ آنلاین موبایل

-تبلیغ نرم افزار اتوماسیون اداری و نرم افزار حسابداری و نرم افزار مدیریت مشتری و crm

-سایتهای دانلود فیلم و موسیقی و برنامه ها و بازی و نرم افزارها که البته باید مجاز باشند

-آژانسهای هواپیمایی و هتلها و مراکز تفریحی و گردشگری و اماکن توریستی و تشریفات مجالس

-شرکتهای تولید نرم افزار و یا ساخت اپلیکیشن و فروشگاههای نرم افزار و بازی کامپیوتری و آنلاین

و...

این فیلمهای آموزشی توسط چه افرادی دیده میشوند؟

تمامی صنف ها و شغلها و کارخانجات و شرکتها و مشاغل خانگی و... که قصد ایجاد وبسایت برای خود را دارند و هیچگونه دانشی و یا دانش کمی از طراحی سایت دارند و یا وبسایت دارند و میخواهند که مدیریت آنرا یاد گرفته و خودشان مدیریت کنند. همچنین این فیلمها در اختیار تمامی طراحان وبسایت قرار می گیرد تا در اختیار مشتریان خود بگذارند زیرا با این فیلمها، دیگر نیازی به صرف وقت اضافی برای آموزش حضوری و تک به تک به هر یک از مشتریانشان جهت کار با پنل مدیریت سایتی که برایشان طراحی کرده اند ندارند

چه مواردی در این ویدئوهای آموزشی یاد داده میشود؟

· آموزش ساخت منو برای سایت

· آموزش خرید هاست و فضای میزبانی برای سایت

· کار با اینترنت و مرورگر و امنیت کامپیوتر و اینترنت

· آموزش خرید دامین و انتخاب دامنه و نام برای سایت

· آموزش نصب قالب روی سایت وردپرسی و ویرایش قالب

· آموزش نصب سایت و نصب وردپرس بدون نیاز به دانش کدنویسی

· آموزش درج تصویر در سایت و درج مطلب و لینک و اسلایدر و ویدئو و صدا و...

· آموزش کامل کار با پنل مدیریت سایت وردپرس فارسی که شامل بخشهای فراوان و گوناگونی میباشد

و... صدها مورد کاربردی دیگر در زمینه آموزش طراحی سایت وردپرسی

آیا این فیلمهای آموزش طراحی سایت، ساخته شده اند؟

فعلاً بطور کامل، خیر. زیرا اگر که ساخته شوند بعداً امکان درج تبلیغات به نحو احسن و بگونه ای که مناسب و با بازخورد بالا برای شما باشند وجود نخواهد داشت و همچنین پس از ساخت و انتشار در اینترنت و... بسیاری از کاربران، آنها را بدون تبلیغ شما می بینند و برای بار دوم که تبلیغ شما به آن افزوده شده، دانلود نمی کنند. فلذا افزودن تبلیغ به این فیلمهای آموزشی، بعد از انتشار اولیه و جایگزینی، چندان مناسب شما نیست و میبایست همزمان با فیلمبرداری از ویندوز و مانیتور و آموزش و... تبلیغات شما نیز در آنها انجام شده و منتشر شود. البته دو نمونه فیلم توضیحی و اولیه جهت نمایش کیفیت تصویر و صدا و نحوه ساخت، در سایت هنرگرا قابل مشاهده و یا دانلود میباشد و با انتشار در سایتها و اینترنت بازدید بسیار بالایی داشته که با احتساب دیگر فیلمها و تعداد سایتهای بیشتر، آمار ماهانه فیلمها بیش از 1 میلیون بازدید می گردد

با چه مبلغی میتوان در این فیلمهای آموزشی تبلیغ کرد؟

از آنجا که این ویدئوهای آموزشی، کاملاً رایگان منتشر شده و انتشار آن توسط دیگران در همه وبسایتها و اینترنت و شبکه های اجتماعی، کاملاً مجاز و آزاد میباشد و آموزش طراحی وبسایت نیز، نیاز و علاقه بسیاری از افراد میباشد و در این مجموعه آموزشی، بسیار کامل و با شرح جزئیات و بسیار دقیق و حرفه ای، همه چیز آموزش داده میشود، حداقل صدها هزار بار دانلود شده و میلیونها بار نیز دیده میشوند. فلذا تبلیغی بسیار خوب و شایسته بوده و با حداقل 7میلیون تومان، می توانید در تمامی این فیلمها تبلیغ ماندگار و حضور ابدی داشته باشید

جهت ارتباط ایمیلی، لطفاً بهیچوجه از روی فرم تماس این آگهی، پیام نداده

honargara@yahoo.com و honargara@gmail.com

و مستقیماً به ایمیلهای فوق، پیام ارسال فرمایید تا سریعتر پاسخگو باشیم.سپاس

تخفیف به عزیزانی که از روی این آگهی و سایت تبلیغاتی تماس حاصل می فرمایند

تماس و پاسخگویی: شبانه روزی حتی تعطیلات.

مدیریت: مهندس حسینی 09367547854

دفتر بازار بزرگ تهران: 02155818943

نمونه فیلمها و اطلاعات بیشتر در وبسایت:

طراحان وب طلاگستر 09329227709

www.honargara.com/webfilmتعداد بازدید : 254
برچسب ها : تبلیغ ویدئویی , تبلیغات در فیلم , تبلیغ در سی دی , تبلیغات اینترنتی , تبلیغات پربازده , تبلیغ ویدیویی , تبلیغ در اماکن پربازدید , تبلیغ داخل فیلمها , تبلیغ در شبکه خانگی , ساخت فیلم آموزشی , ساخت ویدئو آموزشی , شرکت ساخت تیزر , چاپ روی سی دی , قیمت تبلیغ در فیلم , تبلیغات ارزان , تبلیغ در اپارات , فیلمهای پربازدید , فیلمهای پرفروش , پکیج تبلیغاتی سایت , تبلیغ برای آموزشگاه , تبلیغ برای نرم افزار , تبلیغ برای اپلیکیشن , تبلیغ خلاقانه , تبلیغ در تلگرام , ساخت فیلم تبلیغاتی , تبلیغ در اینستاگرام , تبلیغات در سایتها , تبلیغ داخل مترو , تبلیغ داخل اتوبوس , تبلیغ روی ال سی دی , تبلیغات روی اپلیکیشن , تبلیغ روی آهنگ , تبلیغ روی سی دی , گذاشتن تبلیغ روی فیلم , تبلیغات محیطی , دانلود تبلیغات , تبلیغات کلیکی , تبلیغات ماندگار , تبلیغات آنلاین , تبلیغات ثابت , تبلیغات مبتکرانه , تبلیغات جذاب , تبلیغات جالب , تبلیغات حرفه ای , تبلیغات تضمینی , کانون تبلیغاتی , دفتر تبلیغاتی , موسسه تبلیغاتی , سایت تبلیغاتی ,
نوشته شده در تاريخ جمعه 18 بهمن 1398 توسط گروه سرمایه پذیری پررونق
صفحات وبلاگ
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : Tem98.Ir| قدرت گرفته از بلاگ یو